Zenni rozpoczyna kampanię "Hater Blockers".

News

W Zenni jesteśmy razem z innymi w walce o położenie kresu zastraszaniu, które ma miejsce zarówno w sieci, jak i poza nią. Aby rozpocząć Narodowy Miesiąc Zapobiegania Przemocy, nawiązaliśmy współpracę z Super Girl Gamer Pro aby rozpocząć kampanię Hater Blocker. Ta specjalna kampania skupia się na tworzeniu pozytywnych sposobów reagowania na zastraszanie, którego gracze doświadczają w sieci, w mediach społecznościowych oraz w kontaktach z innymi graczami za pośrednictwem konsol do gier. IPonadto, Zenni przekaże darowiznę na rzecz Anti-Defamation League i ich Nie ma miejsca dla nienawiści którego celem jest pomoc szkołom w tworzeniu środowisk edukacyjnych wolnych od mobbingu poprzez odpowiednią edukację i komitety antyprzemocowe.

Aby pomóc w szerzeniu tej idei, stworzyliśmy limitowaną edycję koszulki i specjalnych oprawek Zenni z napisem "Hater Blocker", które gracze mogą nosić podczas rywalizacji online. Pomysł na "Hater Blockers" zrodził się, gdy prowadzące turniej online Super Girl Gaming Pro (SGGP) Lisa "Jolly" i Kari "kariwave" rozmawiały na antenie o zaletach i korzyściach płynących z noszenia okularów blokujących niebieskie światło Zenni Blokz. Podczas tego segmentu Kari pokazała swoje okulary przeciwsłoneczne i powiedziała, że nazywa je "Hater Blockers", ponieważ używa ich do blokowania ludzi, którzy ją poniżają i wyśmiewają się z niej.

Poprosiliśmy także naszych partnerów i influencerów, aby opowiedzieli się przeciwko mobbingowi, zakładając koszulki i oprawki z "Hater Blockerami" i publikując post @Zenni_Gaming i @SGGamerPro z tagiem #HaterBlocker, w którym podzielą się tym, co uważają za najlepszy sposób walki z mobbingiem. Zachęcamy Was również do podzielenia się w mediach społecznościowych postem z tagiem #HaterBlocker, w którym podzielicie się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak wszyscy mogą inspirować pozytywne społeczności graczy w sieci.

Nie zapomnijcie śledzić Super Girl Gamer Championships na żywo na Twitchu (SuperGirlGP), Facebook Gaming i Twitterze, by zobaczyć, jak gracze noszą swoje nowe "Hater Blockery".

  • Piątek, 2 października od 18:00 do 12:00 EST Finały Hearthstone
  • Sobota, 3 października od 15:00 do 12:00 EST Finały League of Legends
  • Niedziela, 4 października od 15:00 do 12:00 EST Finały CS:GO