Styl w każdym wieku: Porady dotyczące okularów dla kobiet po 60 roku życia

News

Jest jedna grupa demograficzna, która jest często pomijana, jeśli chodzi o porady dotyczące stylu/mody: kobiety po 60. roku życia. Dziś wiele osób uważa, że 60 to nowe 40, co oznacza, że kobiety 60+ właśnie trafiają w swój stylowy prime. A to oznacza, że powinnaś mieć okulary, które to odzwierciedlają! Dawno już minęły czasy, gdy "kobiety w pewnym wieku" były skazane na noszenie przestarzałych okularów i nudnych czytników. W rzeczywistości, wybór odpowiedniej pary okularów może pomóc Ci wyglądać młodziej.

Wskazówki dotyczące wyboru okularów dla kobiet powyżej 60 roku życia

Jeśli chodzi o wybieranie idealnych okularów, są trzy kluczowe rzeczy, o których chcesz pamiętać. Po pierwsze, zawsze zwracaj uwagę na rozmiar oprawki (kategoryzujemy nasze okulary jako wąskie, średnio wąskie, średnie, średnio szerokie i szerokie i wymieniamy wymiary w opisie produktu online). Jeśli nosisz okulary wieloogniskowe, unikaj oprawek, które są zbyt małe w pionie. O ile małe oprawki sprawdzają się w przypadku okularów do dali lub okularów do czytania, o tyle pozostawiają niewiele miejsca na okulary dwuogniskowe lub bezsoczewkowe. soczewki progresywne.

Następnie, zidentyfikuj swój kształt twarzy. Sekretem znalezienia idealnej pary okularów jest wiedza, które ramki uzupełniają kształt Twojej twarzy. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje sześć głównych kategorii kształtu twarzy: okrągła, kwadratowa, diament, serce, owalny, i gruszka. Gdy wiesz, który rodzaj ramek będzie schlebiać swój kształt twarzy, można zacząć grać wokół z różnych kolorów i stylów.

Ostatni, i być może najważniejsze, znaleźć okulary, które pokazuje swoją osobowość. W przeciwieństwie do poprzednich pokoleń, kobiety powyżej 60 roku życia nie boją się eksperymentować. Jeśli jesteś wesoła i wychodząca, zdecyduj się na parę modnych okularów typu "kocie oczy" w odważnym kolorze. Jeśli wolisz być skromna i subtelna, wypróbuj przejrzyste prostokątne oprawki. Jak każdy dodatek, noszenie okularów powinno być zabawą!

Najlepsze style okularów dla dojrzałych kobiet

Aktorka Blythe Danner w czarnych oprawkach, YouTube

Odważne czarne oprawki: Rozważ je jako "małą czarną sukienkę" okularów. Możesz je nosić do wszystkiego i nigdy nie wyjdą z mody. Dodatkowo, wyglądają dobrze na każdym. Odważniejsza ramka z octanu, w przeciwieństwie do cienkiej metalowej, będzie się bardziej wyróżniać na Twojej twarzy i podkreśli Twoje cechy.

Sklep polecane oprawki: Okulary kwadratowe 2017921

Aktorka Annette Bening w przezroczystych oprawkach, Variety

Clear Frames: Pomyśl o przezroczystych okularach jako szykownej alternatywie dla bardziej tradycyjnych ramek bez obręczy. Oferują podobny minimalistyczny wygląd, ale półprzezroczystość jest bardziej nowoczesna. Aby dodać dodatkowego ciepła i rozjaśnić swój odcień skóry, zdecyduj się na przezroczyste ramki, które mają delikatny rumiany odcień.

Polecane oprawki: Van Alen Square Eyeglasses 4419623

Aktorka Jane Fonda w lekko kocich oczach, Tom i Lorenzo

Oprawki w kształcie kociego oka: Oprawki Cat-eye to ponadczasowy klasyk, który był wielokrotnie odświeżany przez dekady. Oprócz tego, że pasują do niemal każdego kształtu twarzy, jedną z największych zalet noszenia oprawek w kształcie kociego oka jest to, że ich skrzydlate boki działają jak przedłużenie eyelinera i podnoszą twarz, tworząc bardziej wyraziste oko.

Polecane oprawki: Acetate Full-Rim Frame 628221

Osobowość telewizyjna Gayle King w okrągłych oprawkach Zenni,

The Oprah Magazine

Ramki: Noszenie pary ponadwymiarowych oprawek jest podobne do noszenia wspaniałej biżuterii - wzmacniają one każdy strój i zawsze zostają zauważone. Jeśli nie jesteś gotowa na tak odważne podejście do swoich zwykłych okularów, wypróbuj ponadwymiarową parę czytników lub okularów przeciwsłonecznych. Dodatkową zaletą ponadwymiarowych okularów jest to, że zapewniają one Twojej twarzy większą ochronę przed słońcem niż mniejsze oprawki.

Sklep polecana ramka: Round Eyeglasses 4412431

Nie zapomnij opublikować zdjęć w swoich zennisach w mediach społecznościowych i oznaczyć #myzennis.