Wskazówki dotyczące okularów, które pomogą Ci w prowadzeniu rozmów z zoomem

News

Ponieważ tak wielu z nas pracuje zdalnie, sale konferencyjne zostały zastąpione przez blat kuchenny, a spotkania twarzą w twarz odbywają się teraz w programie Zoom. Oczywiście, możesz nosić elastyczne spodnie, ale od pasa w górę wszystko ma charakter biznesowy. Oznacza to, że Twoje okulary są teraz w centrum uwagi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wyglądaj jak najlepiej podczas następnego spotkania z Zoomem

Tak samo, jak podczas rozmowy wideo chcesz, aby Twój ubiór był odpowiedni do pracy, tak samo musisz wziąć pod uwagę okulary. Po pierwsze, upewnij się, że okulary pasują do kształtu Twojej twarzy. Wybierz oprawki, które podkreślą Twoje najlepsze cechy i będą proporcjonalne do kształtu Twojej twarzy. kształt twarzy.

Należy również pamiętać o tym, czy okulary nie będą odwracać uwagi od tego, co się mówi. My uwielbiamy kolorowe, octanowe oprawki i zabawne nadruki, ale podobnie jak w przypadku ubrań należy unikać krzykliwych nadruków, to samo dotyczy okularów. Jeśli będą zbyt ruchliwe, ludzie będą się na Ciebie patrzeć, zamiast Cię słuchać.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest powłoka soczewek. Istnieje wiele opcji zaprojektowanych z myślą o długim dniu spędzonym przy komputerze. FW przypadku wideokonferencji powłoki antyrefleksyjne stanowią osłonę przed światłem naturalnym i sztucznym. Warto również wybrać powłokę ochronną, która blokuje szkodliwe niebieskie światło. Zapoznaj się z naszym przewodnik po powłokach soczewek aby dowiedzieć się, które powłoki są dla Ciebie najlepsze.

Łatwe sposoby noszenia okularów podczas spotkań z użyciem zoomu

Dzięki tym wskazówkom Ty (i Twoje oczy) będziecie gotowi na następną rozmowę wideo.

  1. Rozświetl swoją twarz: W zależności od kamery i oświetlenia, okulary mogą rzucać cień na Twoje oczy. Przed spotkaniem wideo znajdź miejsce, w którym w którym oświetlenie będzie padać na Twoją twarz lub nad Tobą. Dzięki temu okulary nie będą rzucały cienia na Twoją twarz.
  2. Zdefiniuj swoje oczy: Makijaż oczu powinien być jasny, aby uniknąć ciemnych cieni, które mogą powstać w wyniku uderzenia światła w okulary.
  3. Pozostań w centrum uwagi: Upewnij się, że soczewki są wyśrodkowane, aby osoby, z którymi rozmawiasz, miały dobry widok na Twoje oczy. Crzuć okiem na nasz poradnik, jak wyregulować okulary lub załóż łatwe do zastosowania samoprzylepne noski aby je podnieść.
  4. Wyczyść soczewki: To podstawowa czynność, ale bardzo potrzebna. Aparat zbiera na obiektywach smugi i odciski palców, więc przed rozpoczęciem spotkania dobrze je wyczyść. W naszym sklepie z akcesoriami znajdziesz zestaw do czyszczenia obiektywów w sprayu lub chusteczki do czyszczenia obiektywów, które przydadzą się w ostatniej chwili.

Masz jakieś wskazówki, jak zostać mistrzem zoomu? Podziel się nimi w komentarzach poniżej!