Wakacyjny ramkowy piątek

News

Nie przepadasz za świątecznymi swetrami? Nie winimy Cię za to. A nawet jeśli jesteś, twój szef może mieć kilka rzeczy do powiedzenia na temat noszenia go w pracy. Mimo to nadszedł czas, aby poczuć świątecznego ducha i mamy kilka zabawnych, ale przyjaznych dla pracy ramek, które świętują zarówno Boże Narodzenie, jak i Nowy Rok!


Ramka #284718

Mikołaje i bałwany. Czego tu nie kochać? Mamy tu kwadratową ramkę w kolorze szkarłatnej czerwieni ze świątecznymi motywami namalowanymi na skroniach. Możesz zachować je na imprezę świąteczną w biurze, ale sugerowałbym noszenie ich od 1 grudnia, aby wszyscy w pracy lub na siłowni byli podekscytowani Mikołajem, jajecznicą i specjalnościami claymation.


Ramka #284521

Oto podobna koncepcja, świąteczne obrazy na skroniach, ale w czarnej, prostokątnej ramce. Jeśli jesteś poważnym typem, noś je przez cały dzień i obserwuj reakcje ludzi, gdy zdadzą sobie sprawę, że nosisz świąteczne okulary.


Ramka #624816

Jeśli lubisz subtelność, sprawdź te okulary. Ciemnoniebieska oprawka z białymi gwiazdkami i konturami świątecznych prezentów sprawi, że ludzie będą musieli długo i intensywnie szukać, by odgadnąć, co masz na sobie. To świetne rozwiązanie, jeśli nie masz nic przeciwko byciu obserwowanym. W przeciwnym razie wybierz coś innego.


Ramka #450014

Każdego roku bawisz się w Świętego Mikołaja lub Panią Mikołajową? Te złote druciane oprawki są właśnie tym, czego potrzebujesz. Co więcej, są niewiarygodnie tanie. Zaopatrz się już teraz!


Ramka #276517

Chcesz uczcić rok 2015 w wielkim stylu? Wypróbuj te świąteczne fioletowe ramki z pawimi piórami. Będą one wspaniale pasować do podstawowego czarnego stroju. Ponadto, te głębokie, bogate kolory pozwolą ci spędzić resztę zimy w dobrym stylu.


Ramka #608772

Te kwieciste i paisleyowe nadruki będą nie tylko świetnie wyglądać w Sylwestra, ale będą również fantastycznie wyglądać podczas brunchu następnego dnia. Ponadto są one wesołym dodatkiem, gdy czekasz na dłuższe dni w styczniu i lutym.