Dlaczego kobiety potrzebują co najmniej 4 par okularów?

News

Większość kobiet nie posiada tylko jednej pary kolczyków lub jednej torebki. Zamiast tego zwykle posiadamy kilka takich przedmiotów, aby móc dopasować je do tego, co mamy na sobie. Podczas gdy okulary nie są tylko modnym dodatkiem, mądrze jest mieć więcej niż jedną parę na wypadek zgubienia lub stłuczenia jednej z nich, prawdą jest, że okulary mają ogromny wpływ na to, jak wyglądasz. Posiadanie kilku par, co najmniej czterech, pozwala z wdziękiem zmieniać okulary wraz ze zmianą zarówno ubrania, jak i miejsca.

Oto cztery różne rodzaje okularów, które powinna mieć każda kobieta:

Codzienny faworyt

Jest to para okularów, którą nosisz przez cały czas. Kupując tę parę, zwróć szczególną uwagę na kształt i kolor oprawki: pamiętaj, że będziesz je nosić codziennie, więc prawdopodobnie wybierzesz neutralny kolor i oprawkę, która idealnie pasuje do kształtu twarzy i fryzury. Ważne jest również, aby okulary pasowały do formalności miejsca pracy: Zabawne oprawki mogą być świetne w kreatywnych przestrzeniach, ale mogą powodować problemy w konserwatywnej kancelarii prawnej.

Okulary Statement

Będą dni, kiedy zwykłe okulary po prostu się nie sprawdzą. Są to dni, w których warto nosić wyraziste okulary: Fajne kolory, kształty i wzory, które zwiększają pewność siebie i przyciągają uwagę.

Wskazówka: Nie możesz zdecydować się na wyrazistą parę? Wybierz oprawki, które najlepiej pasują do Twojej ulubionej odzieży lub stroju.

Okulary przeciwsłoneczne na receptę

Nic nie psuje swobodnego wyglądu na plaży szybciej niż konieczność mrużenia oczu, ponieważ nie można odczytać menu koktajlu tiki. Kup sobie dużą, wspaniałą parę okularów przeciwsłonecznych na receptę, abyś mógł cieszyć się wakacjami i wycieczkami na plażę w dobrym stylu.

Neutralne okulary bez oprawek

Okulary bez oprawek, szczególnie te z neutralnymi zausznikami i zausznikami (np. brązowymi, czarnymi lub szczotkowanymi metalicznymi) są niezbędną częścią garderoby każdego okularnika z kilku powodów:

1. Zawsze dobrze jest mieć pod ręką co najmniej jedną dodatkową parę okularów, szczególnie w biurze lub nawet w schowku samochodowym. Najlepiej byłoby, gdyby te zapasowe okulary miały neutralny wygląd, aby pasowały do wszystkiego. Okulary bez oprawek z neutralnymi zausznikami i zausznikami pasują do prawie każdego stroju, bez względu na kolor i stopień formalności.

2. Niedawne badanie dotyczące postrzegania osób noszących okulary wykazało, że okulary bez oprawek zachęcają innych do pozytywnego stereotypizowania: Osoby noszące okulary bez oprawek były oceniane przez uczestników badania jako atrakcyjne i sympatyczne, a także inteligentne, godne zaufania i odnoszące sukcesy. To sprawia, że okulary bez oprawek są doskonałym wyborem na spotkania biznesowe lub inne przedsięwzięcia, w których trzeba wywrzeć na kimś bardzo dobre wrażenie.

Wskazówka: Jeśli wybierzesz okulary bez oprawek z metalowymi zausznikami i masz tendencję do zmiany biżuterii ze srebrnej na złotą i z powrotem, kup dwie pary okularów bez oprawek, jedną w kolorze złotym, a drugą w kolorze srebrnym. W ten sposób zawsze będziesz mieć parę okularów bez oprawek, które pasują do Twojego wyglądu.

Ile par okularów posiadasz?