Podsumowanie "ramkowego piątku": Okulary w stylu vintage

News

Mówi się, że trendy zmieniają się cyklicznie, a te niesamowite okulary w stylu vintage są świadectwem tego, że to, co stare, może być nowe, i to nie tylko nowe, ale jedne z najgorętszych stylów w świecie mody. Ale nie daj się zwieść; to nie są stare, popękane okulary twojej babci. Te nowe wersje klasycznych stylów są gotowe, aby przenieść modę na twarz na wyższy poziom.

Wiesz, że konkretna era mody vintage powraca, gdy patrzysz na te style i nawet nie myślisz o nich jako o starych, ale raczej jako o ustalonych trendach. Ciężkie czarne oprawki? Skrzydlate kocie oczy? Wszystko to wydaje się idealnie modne, mimo że pochodzi z lat czterdziestych XX wieku i ich powrotu w latach sześćdziesiątych.

Różnica polega na tym, że gdybyś przekopał się przez pudełka ze starymi rzeczami swoich rodziców i dziadków, aby wyciągnąć ich zatęchłe okulary, znalazłbyś oprawki, które wyglądają dość podobnie do tych nowych opcji, bez moli i pajęczyn, ale które są również cięższe, mniej wygodne i nieco mniej wyrafinowane.

Pomimo tych różnic, ponieważ tak wyraźnie oddają hołd oprawkom z minionych pokoleń, możesz również sparować te okulary z rzeczywistymi ubraniami vintage zmieszanymi z nowymi trendami, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl retro.

Style vintage mogą stanowić wyzwanie, jeśli ich design i estetyka są nieznane i nie masz pewności, jakie style najlepiej do Ciebie pasują. Jednym ze świetnych sposobów na znalezienie odpowiednich okularów w stylu vintage jest przeglądanie tablic Pinterest przedstawiających styl vintage z lat 40. i 70. ubiegłego wieku. Inne zasoby internetowe, które prezentują historyczne obrazy mody, również działają dobrze. Poszukaj osób, które mają podobny kształt twarzy do Twojego, aby dowiedzieć się, jakie kształty oprawek są najlepsze dla Twojej twarzy.

Jednak nie musisz się tak bardzo martwić o te okulary w stylu vintage, ponieważ ich unikalne kształty i linie są bardziej wyrozumiałe, ponieważ są mniej znane innym. Możesz więc mieć parę okularów, które kochasz, nawet jeśli nie są one technicznie idealne dla twojej twarzy.

Czas jest idealny na oprawki w stylu vintage. Jest ciepło, a letnie trendy nie mogą być bardziej przyjazne dla odrobiny nostalgii, dzięki czemu nowe okulary w stylu vintage od Zenni są dokładnie na czasie.