Wiele stylizacji z okularami Willa Smitha

News

Will Smith, niegdyś głównie raper, a następnie zdobywca popularności w telewizji z The Fresh Prince of Bel-Air i jeszcze większej w filmach akcji, zawsze wyglądał niesamowicie w okularach. Jego przystojna twarz wydaje się wyglądać szczególnie wspaniale w soczewkach kątowych. Wygląd Willa w okularach jest niesamowity we wszystkim, co kątowe, od klasycznego kształtu Ray-Ban Wafarer po gogle.

Oto kilka naszych ulubionych momentów z okularami Willa Smitha:

Dior Mist - The Pursuit of Szczęście i Hancock

Błąd ortograficzny w tytule pierwszego filmu nabiera sensu, gdy film się rozwija, ale nie ma błędu w pisowni Dior z jego ponadczasową marką elegancji mody. Szare soczewki okularów Dior Mist noszonych przez Smitha w obu tych obowiązkowych filmach sprawiają, że wydaje nam się, że nadciąga mgła, ale w dobry sposób.

Wydaje się, że Will szczególnie dobrze radzi sobie z odważnie wyglądającymi okularami i przyciemnianymi soczewkami.

Ray-Ban 3154 Predator Olympia - Bad Boys 2

W swojej czarnej czapce z białym paskiem i prostokątnych okularach Predator marki Ray-Ban, Will Smith wygląda jak gustowny "Bad Boy". Srebrne cholewki tych czarnych okularów przeciwsłonecznych są naprawdę miłym akcentem dla chłodnego wyrafinowania.

Cazal 902 Dity - (Will w prawdziwym życiu)

Will został sfotografowany w brązowych okularach przeciwsłonecznych Dita Cazal 902 z kwadratowymi soczewkami. Ponownie musimy skomentować, jak dobrze kątowe soczewki pasują do twarzy tego mężczyzny. To, co Tom Cruise robi dla lotników, Will Smith robi dla kwadratowych soczewek. Świetnie współgrają z odcieniem skóry i kształtem twarzy Smitha. Jest przystojny w tych okularach!

Uważamy, że te okulary przeciwsłoneczne Dita Cazal wyglądałyby idealnie z casualowym strojem Willa w jego filmie Hitch. Sprawił, że wielu facetów chciałoby skopiować ostry, ale zrelaksowany styl ciemnych dżinsów, brązowej marynarki i białej koszuli w niebieskie i brązowe paski. Brązowe przyciemniane soczewki i srebrne akcenty okularów są idealnym wykończeniem tego stroju.

Oliver Peoples' Virtuoso - Hancock

Co innego wygląda dobrze z kostiumem superbohatera typu skafander kosmiczny niż okulary typu gogle? Grube boki i odważny wygląd tych okularów pomagają nadać postaci Willa Johna Hancocka odpowiedni wygląd dla jego nie z tego świata garderoby.

Fitovers Navigator - Hancock

Trzecią parą odważnych okularów, które Smith nosi w Hancocku, są okulary przeciwsłoneczne Fitovers Navigator. Unikalną i chwytliwą cechą stylu jest to, że kolor soczewki jest zaprojektowany tak, aby prześwitywał przez "okienko" po każdej stronie oprawki.

Fitover Navigators są dostępne w kolorze czarnym lub bursztynowym i mogą być noszone samodzielnie lub na małych okularach, takich jak okrągłe okulary z drucianymi oprawkami. Hej, zastanawiamy się, jak Will wyglądałby w parze okrągłych okularów, ale możemy się nigdy nie dowiedzieć, ponieważ w jego filmach i prawdziwym życiu prostokąty wydają się być jego wybranym kształtem okularów.

Ray-Ban 2030 Predator - Faceci w czerni

Cóż, czarne okulary przeciwsłoneczne są koniecznością, jeśli mężczyźni mają być cool i nosić czerń. Will nosi czarne okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban 2030 Predator. Musisz wyglądać fantastycznie, gdy pozbywasz się istot pozaziemskich, prawda?

SALT Optics Wyatt - Men in Black 3

Tym razem prostokątne czarne soczewki i srebrne boki SALT Optics Wyatt pojawiają się w trzeciej części MIB. Smithowi spodobały się tak bardzo, że promuje markę w filmie.

JonesCam LX - I Am Legend

Jeśli jesteś ostatnim człowiekiem na Ziemi, posiadanie okularów wyposażonych w JonesCam LX do nagrywania wideo dokumentującego twoje istnienie byłoby dobrym pomysłem. Będzie to również duża pomoc w misji znalezienia lekarstwa na złośliwego wirusa.

Kamera w okularach ma około połowy długości i szerokości długopisu. Nie pytaj, co twoja kamera może zrobić dla ciebie, ale co twoje okulary mogą zrobić dla twojej kamery (trzymaj ją stylowo).