Najpopularniejsze okulary w 2015 roku według regionów!

News

Świat jest wielki, ale jeśli chodzi o dobry gust w kwestii okularów, to najwyraźniej świat jest mały! Przyglądamy się najlepiej sprzedającym się oprawkom Zenni z całego świata, aby dać Ci wyobrażenie o tym, co jest stylowe i modne na całym świecie. Od modnych Paryżan po kraj Down Under - pozwiedzajmy trochę, dobrze?

USA.

Nasi fani Zenni w Ohio i Missouri uwielbiają kwadratowe oprawki w stylu retro. Wybrana przez nich oprawka ma styl brwiowy z fajnym metalowym dnem.


Teksańczycy i Gruzini uwielbiają kwadratowe oprawki retro. W rzeczywistości te konkretne ramki są również najlepsze w środkowo-zachodnich stanach, takich jak Illinois i Wisconsin. Łatwo zrozumieć dlaczego. Są uniwersalne, klasyczne i unisex.

Karolina Północna również zdecydowanie preferuje kwadratowe okulary. Ich ulubiona oprawka ma ponadwymiarową sylwetkę z rustykalnym wykończeniem drewnopodobnym.

Stan Wielki Kanion ma wielkie wyczucie stylu. Arizona uwielbia te oprawki w kształcie szylkretowych rogów. Półprzezroczyste wykończenie dodaje tej oprawie uroku i jest w niej coś tak ziemistego, że nie możemy przestać marzyć o zachodnich podróżach do tego malowniczego cudu świata.

Utah ulepszył swoje podstawowe czarne okulary dzięki tym kwadratowym okularom z rogową oprawką w dwóch odcieniach. Klasyczny czarny front i sylwetka unisex zostały wzmocnione dzięki wewnętrznemu popowi wodnego błękitu. Być może ukłon w stronę Wielkiego Jeziora Słonego?


Mieszkańcy północno-wschodniego Massachusetts i Nowego Jorku uwielbiają nasze czarne kwadratowe oprawki unisex. Okulary te są tak popularne, że są również wybierane w Kalifornii. Kiedy ramka działa od wybrzeża do wybrzeża, to wiesz, że to klasyk.

Pensylwania również lubi wygląd czarnych oprawek z pełną oprawką, ale ich ulubiona sylwetka to retro kocie oko. I to tylko pasuje, że stan Keystone preferuje wygląd mostka z dziurką od klucza.

Kanada

Nie ma nic subtelnego w ulubionych fioletowych okularach Manitoby. Te kolorowe oprawki są zaskakująco wszechstronne i mają wykończenie ombre, które jest zabawne, żywe i zabawne.

Nasi klienci w Quebecu preferują wygląd tych prostokątnych tytanowych oprawek. Połączenie srebrnego frontu i czarnych ramion nadaje wymiar temu eleganckiemu stylowi, co?

Kolumbia Brytyjska również lubi wygląd tytanu, o czym świadczą ich ulubione okulary z półobręczami. Uwielbiamy to, że te oprawki mają lekko płaską sylwetkę, która nadaje im nowoczesnego charakteru.

Australia


Queensland jest fanem tych imitujących drewno, okrągłych okularów z pełną oprawką, które mają blond wykończenie lub szaro-zielony odcień, który wygląda niesamowicie podobnie do vegemite... mniam!

Chiny

Nasi gustowni klienci w Pekinie preferują te prostokątne okulary w kolorze czerwonym i żółwiej skorupy, które są bardzo uniwersalne i stylowe w każdej sytuacji.

Francja

Paryżanie w Szampanii we Francji wybrali te czarne prostokątne oprawki jako swój ulubiony element okularów. Unisex i pełne oprawki, ten pochlebny styl jest zdecydowanie tres chic.

Rosja


Nasi rosyjscy klienci w Moskwie są również fanami podstawowej czerni. Te prostokątne okulary w pełnej oprawce są ich najlepszym wyborem i nie bez powodu. Męska oprawka z regulowanymi noskami jest doskonale dopracowana i pasuje do wszystkiego, co masz w szafie.

Jesteśmy zaszczyceni, że mamy silną bazę klientów na całym świecie i uważamy, że wszyscy dokonują imponujących wyborów okularów! Daj nam znać, skąd jesteś i które oprawki są Twoimi ulubionymi.