Zenni 2022 Holiday Gift Guide

News

Szukasz idealnego prezentu dla swojej najlepszej przyjaciółki, teściowej lub współpracownika?

Nie szukaj dalej. W Zenni mamy wszystko pod kontrolą.

Nasze akcesoria są idealnym prezentem. Dodatkowo wiele z nich kwalifikuje się do programu FSA/HSA.

Od modnych etui na okulary, które chronią Twoje okulary, po łańcuszki na okulary, dzięki którym nigdy nie zgubisz swojej ulubionej pary Zennisów.

Moim osobistym faworytem są chusteczki czyszczące. Trzymam je w domu, w samochodzie i w pracy. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz potrzebować wyczyścić swoje soczewki.

Pro Tip: Nigdy nie używaj serwetki lub swojej koszuli do czyszczenia okularów. Mogą one łatwo zarysować soczewki i uszkodzić powłoki.

Dla tej wyjątkowej osoby, której okulary zawsze się psują, sprawdź nasze zestawy naprawcze. Są one wypełnione różnymi śrubami i noskami, aby łatwo naprawić okulary w domu.

A teraz mój ulubiony temat...okulary.

W Zenni możesz zamówić Blokz Blue-Light Blocking Lenses dla swojego nastoletniego syna, który do późna gra w gry, dodatkową parę okularów do czytania dla swoich rodziców i/lub dziadków. Mamy również okulary ochronne dla majsterkowicza w domu lub męża, który jest podatny na urazy.I wreszcie, kto nie kocha kart podarunkowych? Z łatwością podaruj kartę podarunkową Zenni i podaruj bliskiej osobie wspaniały wzrok na rok 2023.

Potrzebujesz prezentu w ostatniej chwili? Czy widziałeś nasze nowe opcje Fast Frame, które dotrą do Twojej skrzynki pocztowej w zaledwie 2-3 dni robocze!

Sprawdź nasz Przewodnik po prezentach na wakacje 2022, aby znaleźć więcej fajnych pomysłów na ten sezon wakacyjny.

O autorze: Dr Mori Ahi, O.D.

Dr Mori ma ponad 10 lat doświadczenia w opiece nad oczami. Zdobyła tytuł licencjata na UCLA i tytuł optometryczny w New England College of Optometry. Pracowała w różnych miejscach opieki nad oczami i jest pasjonatką pomagania swoim pacjentom w znalezieniu wspaniałej pary niedrogich okularów.

Dalsza lektura:
Dowiedz się wszystkiego o Blokz: https://www.zennioptical.com/blog/protect-your-eyes-with-blokz-blue-light-lenses/
Dowiedz się wszystkiego o czytnikach

:https://www.zennioptical.com/blog/the-case-for-rx-readers-why-drugstore-readers-dont-do-the-job/https://www.zennioptical.com/blog/magnify-your-life-zenni-non-prescription-readers/
Dowiedz się wszystkiego o okularach ochronnych
:https://www.zennioptical.com/blog/safety-glasses-protecting-eyes-work/