Słynne okulary i wąsy

News


Listopad to Movember, czas podnoszenia świadomości na temat zdrowia mężczyzn! Tutaj w Zenni, chcemy uczcić Movember dwoma promocjami:

  • Pokaż nam swoje 'stache na Instagramie i Twitterze z hashtagiem #zennimo i możesz wygrać nagrodę główną w postaci karty Amazon o wartości 300$ lub jednej z trzech kart prezentowych Amazon o wartości 100$.
  • Za każdym razem, gdy użyjesz tego hashtagu, przekażemy 5 dolarów na rzecz The Movember Foundation. Mamy cel przekazania $10,000 i mamy nadzieję, że pomożesz nam go osiągnąć!

Potrzebujesz inspiracji? Zobacz te kultowe wąsiska:

Tom Selleck jako Magnum P.I.


Magnum P.I. musiał nie tylko dobrze wyglądać, ale także chronić swoje oczy przed słońcem. Te aviatory z brązowego stopu o bursztynowym odcieniu zapewnią Ci mnóstwo ochrony przed słońcem, a jednocześnie będą pasować do Twojej hawajskiej koszuli.


Ramka #559615

Anthony Edwards jako "Goose" w Top Gun

Podczas gdy "Goose" w filmie "Top Gun" skończył smutno, możemy pocieszyć się faktem, że jego alter ego zrobiło wspaniałą karierę w medycynie ratunkowej. Jego okulary przeciwsłoneczne były naturalnie lotnikami, a te srebrne oprawki z niebieskimi soczewkami zabiorą Cię z lotniskowca do centrum medycznego (i wszędzie indziej) w dobrym stylu.


Ramka #419111

Freddy Mercury

Nikt nie miał takich rur jak Freddy i nikt nigdy nie uchwycił jego niesamowitego stylu. Tutaj mamy parę tytanowych lotników (wydaje się, że jest to rzecz dla mężczyzn z wąsami), ale z dodatkowym paskiem nad nosem. Dodaj niebieskie przyciemniane soczewki, aby uzyskać poważny rock and rollowy wygląd.


Ramka #217212

Burt Reynolds

Burt Reynolds był mega, mega człowiekiem w latach 70. i nikt nie nosił wąsów tak jak on: W rzadkich okazjach, gdy pojawiał się czysto ogolony, coś zawsze wydawało się nie tak. Aby uchwycić jego wygląd, wypróbuj te czarne aviatorki z żółtym odcieniem.


Ramka #236025