Soczewki Zenni x Transitions®

News

Wielu moich pacjentów pyta o sposoby ochrony oczu przed słońcem i szkodliwym niebieskim światłem. Jednym z rozwiązań jest dodanie soczewek Transitions do kolejnej pary okularów Zennis. Soczewki Transitions blokują 100% promieni UV i pomagają chronić przed źródłami szkodliwego niebieskiego światła (w tym urządzeniami cyfrowymi i słońcem).

Czym są soczewki Transitions?

Soczewki Transitions są rekomendowanymi przez specjalistów soczewkami fotochromowymi nr 1 na świecie. Soczewki Transitions są aktywowane przez światło UV; im większe natężenie UV, tym ciemniejsze stają się soczewki. Kiedy światło UV nie jest już obecne (np. w pomieszczeniach lub w nocy), soczewki z powrotem stają się przezroczyste.

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, Zenni oferuje nie tylko soczewki Transitions® Signature® Gen 8™, ale również Transitions® XTRActive Polarized™ zarówno na receptę, jak i bez recepty.

Które soczewki Transitions są dla mnie odpowiednie?

Soczewki Transitions Signature Gen 8 są idealne do codziennego użytku i całodziennego noszenia. Soczewki te aktywują się do kategorii 3 ciemności do 30% szybciej niż poprzednia generacja soczewek Transitions® Signature®.*

Soczewki Transitions XTRActive Polarized są unikalnie zaprojektowane, aby zapewnić dodatkową ochronę przed odblaskami, jednocześnie przyciemniając się w samochodzie.

Zarówno soczewki Transitions Signature Gen 8 jak i Transitions XTRActive Polarized blokują 100% promieniowania UV oraz filtrują szkodliwe niebieskie światło.**

Sprawdź nasze nowe soczewki Transitions!

* ProduktyCR607 aktywują się do kategorii 3 przyciemnienia 15% szybciej. Twierdzenie to oparte jest na testach przeprowadzonych w różnych materiałach na szarych soczewkach, będących najpopularniejszym kolorem, osiągających 18% transmisji @23C.

**Soczewki Transitions Signature GEN 8 blokują co najmniej 20% szkodliwego światła niebieskiego w pomieszczeniach i ponad 87% szkodliwego światła niebieskiego na zewnątrz. Soczewki Transitions XTRActive Polarized blokują do 35% szkodliwego niebieskiego światła w pomieszczeniach i do 90% szkodliwego niebieskiego światła na zewnątrz. Na podstawie testów różnych materiałów na szarych soczewkach @ 23°C. "Szkodliwe niebieskie światło" jest obliczane pomiędzy 380nm a 460nm.

Transitions, Transitions Signature i XTRActive są zarejestrowanymi znakami towarowymi, a logo Transitions jest znakiem towarowym Transitions Optical, Inc. używanym na licencji przez Transitions Optical Limited. GEN 8 jest znakiem towarowym firmy Transitions Optical Limited. (C)2022 Transitions Optical Ltd. Na wydajność fotochromową i polaryzację wpływa temperatura, ekspozycja na promieniowanie UV i materiał, z którego wykonano soczewkę.

O autorze: Dr Mori Ahi, O.D.

Dr Mori ma ponad 10-letnie doświadczenie w pielęgnacji oczu. Zdobyła tytuł licencjata na UCLA i tytuł optometrysty w New England College of Optometry. Pracowała w różnych ośrodkach okulistycznych i z pasją pomaga swoim pacjentom znaleźć świetną parę okularów w przystępnej cenie.

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, Zenni oferuje nie tylko Transitions® Signature® Gen 8™, ale także Transitions® XTRActive Polarized™ w soczewkach na receptę i bez recepty." } },{ "@type": "Question", "name": "Które soczewki Transitions są dla mnie odpowiednie?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Soczewki Transitions Signature Gen 8 są idealne do codziennego użytku i całodziennego noszenia. Soczewki te aktywują się do ciemności kategorii 3 do 30% szybciej niż poprzednia generacja soczewek Transitions® Signature®." } }] }