5 prostych wskazówek, jak sprawić, by dziecko pokochało swoje nowe ramki

News

Powrót do szkoły jest tuż za rogiem. Jako rodzic, to przejście jest już trudne, uzyskanie ich z powrotem na normalnym harmonogramie snu, przygotowanie ich plecaków, zakup materiałów i umieszczenie razem nowej garderoby może być dużo do obsługi!

W ciągu najbliższych kilku miesięcy tysiące rodziców przyprowadzi swoje dzieci do gabinetu pediatrycznego na badania fizyczne. Niestety, wielu z nich zostanie poinformowanych, że ich dzieci muszą być widziane przez okulistę i mogą wymagać okularów. To może być niewiarygodnie przytłaczające dla rodzica, który już ma do czynienia z wieloma stresami i bólami głowy związanymi z powrotem do szkoły.

Jeśli jesteś jednym z tych rodziców, wiem, co przechodzi przez twój umysł. Czy moje dziecko będzie wyśmiewane? Czy będzie to miało wpływ na ich zdolność do nauki. Ile to będzie mnie kosztować? Jako stylistka mody i mama, jestem tutaj, aby powiedzieć Ci, że to nie musi być takie straszne.

Dzisiaj zamierzam dać Ci moje pięć najlepszych wskazówek, które sprawią, że Twoje dzieci pokochają swoje nowe oprawki.

class="embed-responsive-item">

1. Zaangażuj je

Kiedy dowiesz się o potrzebach swojego dziecka, pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest pozostanie pozytywnym. Dzieci odczytują Twoją energię. Jeśli wydajesz się niespokojny, będą się czuć negatywnie również o tym. Spraw, aby były podekscytowane i mogły uczestniczyć w procesie zakupu razem z Tobą!

Zenni Optical czyni to zabawą. Mają tę naprawdę niesamowitą funkcję na swojej stronie internetowej, która pozwala twoim dzieciom przesłać zdjęcie siebie i wirtualnie przymierzyć różne style i kolory. Dzięki temu jest to interaktywne doświadczenie. To jest zabawa dla nich i łatwe dla Ciebie! I oszczędza ci podróży do sklepu!

2. Masz pocztę

Niech pudełko z ramkami będzie zaadresowane bezpośrednio do nich. To sprawi, że będą podekscytowani sprawdzaniem poczty każdego dnia i z niecierpliwością będą oczekiwać na nową dostawę okularów. Niech wiedzą, że w poczcie pojawi się coś specjalnego!

3. Pozwól dzieciom być dziećmi

Są one aktywne i nieprzewidywalne. Istnieje duża presja na dzieci, aby nie złamać ich okulary. Dlatego właśnie kocham tę markę.

Zenni eliminuje stres związany z wysokimi kosztami, oferując Ci przystępną opcję trwałych oprawek. Dzięki elastycznym oprawkom, Twoje dziecko nie musi się martwić o stres związany z pękaniem okularów i może skupić się bardziej na stylu i tym jak się w nich czuje! Ich świetny punkt cenowy pozwala na zakup wielu par.

Co dziecko nie chciałoby mieć różnorodności do wyboru podczas składania ich strojów na pierwszy tydzień szkoły.

4. Wszystko jest o akcesoriach

Gdy tylko pudełko dotrze, zaplanuj zabawną wycieczkę do centrum handlowego, aby wybrać nową garderobę, która będzie współgrać z ich nowymi ramkami. Uczcij unikalną osobowość swojego dziecka.

Jeśli Twoje dziecko jest bardziej rockandrollowe lub modne, spróbuj połączyć jedną z odważnych kolorowych oprawek Zenni z zabawną kurtką, fajnym graficznym t-shirtem i podartą parą dżinsów. Jeśli Twoje dziecko ma bardziej preppy styl, to masz szczęście. Nic nie dopełni preppy look bardziej niż klasyczne oprawki w kolorze żółwia. Uwielbiam wychodzić poza ramy i łączyć ciekawe faktury z fajnymi nadrukami! Na przykład klasyczna kratka z guzikami pod świetnym kardiganem.

5. Pewność siebie jest kluczem

Jest to wspaniała okazja dla Ciebie jako rodzica, aby porozmawiać z dzieckiem o tym, jak ważna jest pewność siebie i przyjmowanie różnic. W świecie mediów społecznościowych i zastraszania, ważne jest, aby budować ich charakter i uczyć ich, aby nie martwić się o to, co myślą inni.

Świetną radą jest zaplanowanie wieczoru filmowego przed szkołą. Zrób kilka badań i znaleźć film, w którym główny bohater nosi okulary. To przypomni im, że niektóre z ich ulubionych postaci noszą okulary tak jak oni i mają super moce też.

Mam nadzieję, że to pomoże w podróży i dostaje swoje dzieci podekscytowany rock ich nowe ramy dla nowego roku szkolnego!