The Many Shades of Tom Cruise: Sunnies Were Made For This Guy

News

Kiedy myślimy o Tomie Cruise, myślimy o chodzącym chłopcu z plakatu (poster man!) dla fajnie wyglądających okularów. Jego Top Gun, Ray Ban, klasyczne głębokie aviators przycięte w srebrze nie mógł dopasować go lepiej i Cruise przyniósł ten okularów z powrotem w stylu wielkim czasie. To co Mary Tyler Moore zrobiła dla spodni Capri w latach 60-tych, Tom Cruise zrobił dla okularów przeciwsłonecznych aviatorów w latach 80-tych. Ale, Tom wydaje się wyglądać lepiej niż większość ludzi w każdym kształcie, rozmiarze i kolorze okularów przeciwsłonecznych pod słońcem. Oto zabawna runda w górę innych stylów odcieni, które Tom zauważył nosząc przez lata.

I'm A Star, BabyGlamorous Gucci's, wszystkie czarne z dużymi soczewkami i grubymi bokami, po prostu wydają się krzyczeć "Jestem gwiazdą filmową!". Jesteś, Tom, jesteś. Te są bajeczne do stawienia czoła paparazzi podczas wsiadania i wysiadania z dopasowanych czarnych limuzyn, ponieważ nie pokazują wściekłych oczu! Oh wait, that would be Sean Penn, not Tom Cruise.

It's Something Persol


Schludne, prostokątne soczewki, ciemne okulary przeciwsłoneczne Persol naprawdę wydają się wydobywać rysy twarzy Toma Cruise'a. Może to dlatego, że są małe, więc więcej jego wspaniałej twarzy stoi. A może on naprawdę wygląda seksownie w każdym rodzaju okularów przeciwsłonecznych znanych człowiekowi. W każdym razie, te okulary rywalizują z lotnikami z Top Gun, ponieważ nie mogą wyglądać lepiej na żadnym innym człowieku.

Hip to Be SquareNawet w dużych, pudełkowych, czarnych okularach Cruise wciąż jest piękna. Oczywiście, te kwadratowe okulary nie są zwykłymi okularami, ale stylowymi Ray Ban'ami z polaryzacyjnymi soczewkami i podwójnym metalowym akcentem w postaci poprzeczki. To są kwadraty z polotem, aby być pewnym!

Co się dzieje wokółCruise nigdy nie stroni od okularów o różnych kształtach (to dobra rzecz, gdy ma się twarz, która może nosić wszystko!), od czasu do czasu nosi nawet okrągłe soczewki. Czarny kwadratowy styl klasycznych letnich okularów naprawdę pasuje do Toma Cruise'a. On idzie do Gucci w ciemności, kultowy kształt okularów przeciwsłonecznych popularne wśród mężczyzn i kobiet. Tom wygląda wyrafinowany i sportowy jednocześnie w tych odcieniach. A jako ciekawą odmianę od typowych dla niego czarnych soczewek i chłodnych metali, Tom robi wrażenie w ciepłej wersji aviatorów Ray Ban'a. Metalowe wykończenie tych klasyków jest całe złote, a soczewki mają zielonkawoszary kolor. Gorąco!

Bare Essentials

W Mission Impossible, Cruise nosił kilka różnych, ultra małych, ultra sportowych Oakleyów. Te czarne, malutkie okulary Oakley Eye Jacket zakrywały tylko gałki oczne Toma, a mimo to wyglądał w nich rewelacyjnie. Po raz kolejny Tom Cruise pomógł napędzić letni szał na okulary. Po premierze filmu faceci wszędzie nosili te okulary.

Living LargeUdowadniając, że może nosić dowolny kształt i rozmiar okularów przeciwsłonecznych, Cruise po prostu nosi okulary Dior 0087/5. Te ogromne, pozbawione obręczy okulary przeciwsłoneczne są modnie czarne z grubą metalową górną poprzeczką dla dodania im blasku. Wyglądał tak niesamowicie, że prawdopodobnie dostał wszystko, co chciał, gdy nosił te maleństwa!

Justin Case

Na wypadek, gdyby jego okulary wydawały się być nawet zdalnie przewidywalne, Tom wydaje się naprawdę zmieniać rzeczy co jakiś czas. Przykładem tego są designerskie okulary Justin, które Tom ma na sobie. Są to złote, metalowe soczewki o unikalnym kształcie prostokąta, zaprojektowane przez Loree Rodkin. Są one inspirowane aviatorami, jednak nie mają nisko opadających soczewek. Jak zwykle Tom Cruise bez problemu udźwignie te bardziej nietypowe odcienie. Zastanawiamy się, jaki styl okularów przeciwsłonecznych wybierze do zabawy w następnej kolejności. Do dzieła, Tom!