Jak zamówić magnetyczną polaryzacyjną osłonę przeciwsłoneczną Clip-On?

News

Magnetyczne polaryzacyjne osłony przeciwsłoneczne clip-on są dostępne z oprawkami Zenni, które na zdjęciu okularów na stronie internetowej pokazują parę osłon przeciwsłonecznych nieco powyżej górnej krawędzi oprawki. Jak fajnie to wygląda?

Kierowcy, podróżnicy i wiele innych osób uwielbia wygodę łatwego zakładania i zdejmowania magnetycznej polaryzacyjnej osłony przeciwsłonecznej do swoich zwykłych okularów. Osłona dokładnie pasuje do kształtu i rozmiaru frontu zamówionych przez Państwa okularów Zenni i jest mocowana i odczepiana magnetycznie. Po prostu trzymając magnetyczną osłonę przed okularami, automatycznie przyciąga się ona do mostka oprawki, co ułatwia jej dopasowanie. Chociaż nasze magnetyczne polaryzacyjne ramki clip-on sunshade są oferowane w różnych cenach, wszystkie wymienne magnetyczne polaryzacyjne clip-on sunshade to $5.95.

2 w 1 Niesamowita ramka Aviator


Pobierz te wspaniałe Aviators z Sunshades dla (583414) za jedyne $27.95!

Ta zmodyfikowana rama aviator jest takooo stylowe i wartość nie może być pobity, ponieważ doskonale dopasowane osłony przeciwsłoneczne z brązowymi soczewkami jest zawarte wszystko dla tylko $ 27.95! Bifocal i progresywne recepty, jak również pojedyncze widzenie, są dostępne z tego wysokiej jakości, elastyczne ramy tytanu i spolaryzowane magnetyczne sunshade combo. Kliknij na zdjęcie okularów, aby uzyskać więcej informacji i przejść do systemu zamówień online Zenni.

Styl stworzony w odcieniu(ach)


Kup te wspaniałe okulary na receptę z dopasowaną polaryzacyjną osłoną przeciwsłoneczną (588412) za jedyne 25,95$!

Wyglądaj fajnie i profesjonalnie gdziekolwiek pójdziesz w tej inteligentnej, wyrafinowanej ramie ze stali nierdzewnej i dopasowanej osłonie przeciwsłonecznej z szarymi soczewkami. Jest to pojedyncza wizja rama recepty z octanowych świątyń. Skorzystaj z łatwej informacji o zamówieniu magnetycznej osłony przeciwsłonecznej i/lub przejrzyj wiele innych opcji ram klikając na obrazek okularów, aby uzyskać dostęp do systemu katalogowego Zenni online.

Podwójne widzenie z przyjemnością


Kup te okulary na receptę z dopasowanymi polaryzacyjnymi osłonami przeciwsłonecznymi (583615) za jedyne $23.95!

Co za inteligentne, pracowite combo okularów i okularów przeciwsłonecznych! Ta brązowa, lekka ramka ze stopu metali pochodzi z doskonale dopasowaną osłoną przeciwsłoneczną z brązowymi soczewkami. Ten wytrzymały duet, dostępny w wersji dwuogniskowej i progresywnej, jak również w wersji jednoogniskowej, zabierze Cię wszędzie w dobrym stylu.

Wyrafinowanie w słońcu i w cieniu


Pobierz te ramki recepty z dopasowaniem polaryzacji osłony przeciwsłonecznej (588721) za jedyne 29,95 dolarów!

Praca, szkoła, wakacje ... ta ramka wygląda wyrafinowanie wszędzie. Ma średnie dopasowanie, stal nierdzewną, pełną konstrukcję obręczy i octanowe zauszniki. Dopasowana osłona przeciwsłoneczna ma szare soczewki. Zarówno osoby noszące okulary jednoogniskowe, dwuogniskowe, jak i progresywne - ta oprawa jest dla Ciebie.

Wskazówki dotyczące zamawiania Zenni Magnetic Clip-On Sunshades

    • Nie należy ich mylić ze zwykłymi, ręcznie zakładanymi osłonami przeciwsłonecznymi, ponieważ te mocowane są za pomocą magnesów lub klipsów. Wystarczy przytrzymać magnetyczne osłony przeciwsłoneczne przy przedniej części oprawki, a zostaną one magnetycznie przymocowane tak, aby dokładnie pasowały do oprawki. Te z klipsami mocowane są do zewnętrznej krawędzi. Oprawki Zenni z magnetycznymi osłonami nie mogą być zamówione ze zwykłymi osłonami, ale można zamówić dodatkowe magnetyczne osłony.

    • Upewnij się, że posiadasz prawidłowe informacje dotyczące recepty, w tym odległość źrenic, i sprawdź dwukrotnie poprawność tych informacji podczas wprowadzania ich na stronie internetowej Zenni. Jest to bardzo ważne, w przeciwnym razie nie będziesz zadowolony ani z okularów na receptę, ani z osłony przeciwsłonecznej, więc poświęć trochę czasu na wypełnienie formularza zamówienia na stronie Zenni. Kliknij na dowolne zdjęcie okularów powyżej, aby przejść do systemu zamówień.

  • W przypadku oprawek, które są już wyposażone w polaryzacyjne osłony przeciwsłoneczne, takie jak modele pokazane w tym poście, pokazany kolor soczewki jest tym, który jest dołączony do osłony przeciwsłonecznej, więc nie należy dokonywać wyboru koloru w formularzu zamówienia Zenni.