Znajdź najlepsze okulary dla swojej twarzy w kształcie serca

News

Znalezienie stylowych okularów, które zarówno wyglądają świetnie, jak i pasują do Twojej twarzy może być wyzwaniem, ale nie musi. Dla każdego znajdzie się idealna para (lub pary!) okularów. Gdy już znajdziesz odpowiednią parę, możesz użyć ich jako centralnego elementu nowego stroju lub nosić je na co dzień jako element garderoby.

Jak rozpoznać twarz w kształcie serca

Twarz w kształcie serca ma zazwyczaj szersze czoło, wydatne kości policzkowe i węższy podbródek.

Niektóre gwiazdy o twarzy w kształcie serca to Kourtney Kardashian, Reese Witherspoon, Chris Hemsworth i Bradley Cooper.

Ludzie często myślą, że mają jeden kształt twarzy, podczas gdy w rzeczywistości mają inny. Weź udział w naszym Quiz Zenni dotyczący kształtu twarzy aby określić swój kształt twarzy i znaleźć najbardziej pochlebne okulary.

Osoby z twarzą w kształcie serca powinny generalnie starać się unikać okularów w kształcie brwi i małych, owalnych oprawek. Pamiętaj, że są to ogólne zalecenia, a nie twarde i szybkie zasady. Najważniejsze jest, aby nosić to, co sprawia, że czujesz się najlepiej!

Istnieje kilka konkretnych kształtów oprawek, które najbardziej schlebiają twarzom w kształcie serca. Jeżeli chcesz złagodzić kanciaste rysy swojej twarzy w kształcie serca, wypróbuj parę okrągłych oprawek. Aby dodać równowagi, wybierz oprawki prostokątne. Poniżej przedstawiamy kilka z naszych ulubionych propozycji.

Wiele stylów, zwłaszcza owalne i kocie oczy z szerokim mostkiem nosowym, sprawdzą się tutaj doskonale; okulary bez obręczy i twarze w kształcie serca to połączenie stworzone w niebie.

Okrągłe oprawki są uważane za jeden z kształtów dla twarzy w kształcie serca, ponieważ pomagają "zmiękczyć" kanciaste rysy i odciągnąć uwagę od podbródka lub czoła.

CTA: Shop Round Frames

Ciężka konstrukcja dolnej części aviatorów przyciąga wzrok w dół i spłaszcza dolną część twarzy w kształcie serca, aby złagodzić wyraźne kanciaste rysy.

CTA: Shop Aviator Frames

Prostokątne oprawki zrównoważyły krzywizny twarzy w kształcie serca. Wypróbuj parę cienkich, metalowych, prostokątnych oprawek w jasnym kolorze, aby zapobiec zbytniemu obciążeniu Twoich rysów.

CTA: Sklep Oprawki prostokątne

Okulary bez ramek i półramek to dyskretne opcje - nie podkreślają niczego i przyciągają uwagę do linii szczęki.

CTA: Sklep Oprawki Rimless

Okulary przeciwsłoneczne dla twarzy w kształcie serca

Okulary przeciwsłoneczne podlegają tym samym zasadom, co zwykłe okulary, jeśli chodzi o wybór najlepszego kształtu oprawek dla konkretnego kształtu twarzy. Jeśli znajdziesz na stronie Zenni parę oprawek, które Ci się spodobają, możesz zamienić je w okulary przeciwsłoneczne dodając do nich barwę i/lub lustro.

Sprawdź również nasze inne przewodniki po oprawkach dla twarze diamentowe, okrągłe twarze, twarze owalneoraz twarze kwadratowe.